تبلیغات
:: یادواره شهیدان همیشه زنده :: مالک :: - وصیت نامه طلبه شهید سعید حشمی كلهر

:: یادواره شهیدان همیشه زنده :: مالک ::
 
تقدیمی ناچیز به شهدای گرانقدر اسلام ...
« بسم الله الرحمن الرحیم »

« وصیت نامه طلبه شهید سعید حشمی كلهر »

من المومنین رجال صدقوا ماعاهدو الله علیه فمنم من قضاء نحبه و منهم من ینتظر -- احساس می كنم امان بیانش نتوانم كرد. ای همه چیزم بیادت هستم، بیادم باش كه بی تو هیچ و پوچ خواهم بود. خدایا سپاسم را بپذیر.
خدایا : بهترین لذتهای آخرتی و دنیائی را به من عطاكن و آن لذت بهترینی كه میدهی در عبادت كردن تو قرار ده.

خدایا : میدانم آنچه تو میخواهی میكنی مرا بر آن راهی بگذار كه مصلحت توست.

خدایا : تو جانم دادیی و جانم راخواهی گرفت مرا درآن صراطی گذار كه ، هیچگاه در لحظۀ جان دادن غفلت نخورم.

خدایا : به من نعمتها دادی كه نه قدرش رادانستم و نه لیاقتش داشتم پس مرا زبانی ده كه سپاسگزار تو باشم .

خدایا : به من دانشی ده كه تو را بهترین بشناسم و زبانی ده كه تو را بهترین وصف كنم و هوشی ده كه تو را بهترین درك كنم وحافظه ای ده كه تو را همیشه بهترین درنظر گیرم و ذهنی ده كه تو را دائم در ذهنم بگیریم و به من بینایی ده كه تو را همیشه ببینیم ، به من حسی ده كه تو را همیشه احساس كنم:

خدایا : تو خدایی یعنی آفریننده ای و من هیچ ولی خدایا بنا به حكم تو بشر می تواند به جائی برسد كه فقط تو باشی خدایا لیاقت رسیدن به این مقام را به من عطا بفرما.

خدایا : بقدری گناه كردم و از فرمان تو سر پیچی كردم كه شرمنده ام . مرا از بخشیده گان درگاه خودت قرار ده.

خدایا : خدایا هرگز آنی مرا بخود وامگذار كه بی تو همیشه هیچم.

خدایا : هرچه بخوهم كم است و هر چه بگویم كافی نیست و هر چه بشنوم ناقص و هر چه از تو بخواهم و تو بدهی لازم و هرچه درك كنم ناكامل و هرچه حس كنم محسوس پس و هرچه ببینیم نامعلوم پس  خدایا آنی بمن عطا كن كه با داشتن اش تو را بهتر درك كنم .

بنام خدا كه همه چیزم از اوست. بنام او كه زندگیم از اوست. بنام او كه زنده به اویم . زندگیم بخاطر اوست . بودنم از اوست ، رفتنم از اوست یادم اوست جانم اوست معشوقم اوست معبود و مقصودم اوست مرادم اوست امیدم اوست احساس می كنم با قلبم و ذره ذرۀ وجودم با تمام سلولهایم به همه شما وصیت می كنم كه به دوستان وآشنایان تبریك بگوئید و

به آنها بگوئید جان او هدیه ای برای امام امت خمینی بت شكن و راه خداست و بگوئید فقط برای دین اسلام به جهاد رفته و شربت شهادت نوشیده است، امیدوارم به من ، هیچ وقت ناكام نگوئید چون درنهایت كام را گرفتم كه بهترین نعمتهاست ، امروز من در راه جاودانه ایی گام نهادم كه انتهای آن حكومت مستضعفین برجهان است راه و حركت ما امروز یا چند روز پیش آغاز نشده بلكه از تاریخ و داستان هابیل شروع شده است و تا ظهور حضرت مهدی « عج » ادامه خواهد داشت :

وصیتم به پدر و مادر و خواهرم و برادرانم این است كه بعد از شهادتم لباس سیاه نپوشید و نگریید چون شب دامادیم است و خوب می دانید قلب و روحم همیشه پیش معبودی بود كه از همه كس به او نزدیكتریم واین آرزوی من بود و می خواهم ك شیرینی و نقل و میوه بدهید و افتخار كنید كه برای اسلام و به فرمان مردی به جهاد رفتم كه به حق نایب مهدی « عج» و برای حق و حقیقت ومبارزه با كفر و الحاد است و خداوند فرموده ما من قطره  احب الله من قطره دم فی سبیل الله یعنی هیچ قطره ایی در مقیاس حقیقت و در تردد خدا از قطره خونی كه در راه خدا ریخته شود بهتر نیست ومن می خواهم با این قطره خونم به عشقم برسم كه راه خداست ، پدرم درود بر تو كه چونان ابراهیم فرزند خویش را به فرمان خدای بزرگ به قربانگاه فرستادی و آگاه باش كه اسماعیلت هرگز از فرمان باریتعالی سرباز نمیزند و مرگ در راه خدا را جزء اجر وسعادت نمی داند و شهادت را بهترین نعمت خداوند می دانم و زندگی مرا جز جهاد در راه عقیده چیزی درست نمی كند.

مادرم سلام بر تو كه بالاخره براحساس مادرانه ات پیروز شدی و فرزندت را روانه میدان نبرد كفار با مسلمین كردی گفتی كه تو را در راه خدا هدیه به انقلاب اسلامی می كنم و من به وجود توافتخار می كنم كه مادری از پیروا ن فاطمه زهرا ( س) و از تبار زینب كبری (س) هستی. خواهرم ؛ تو زینب باش و از هر آنچه هوس كردی بپرهیز و در راه خدا مبارزه كن.

برادرانم : راه خدا بهترین و برترین راههاست پوینده وكوشنده در این راه باش.

مادرجان: حال وقت آن رسیده كه رسالت زینب وار خود را نشان دهی مادر جان گریه نكن بخند و خوشحال باش زیرا در راه هدف مقدسی گام برداشته ام وجان باخته ام . مادر بمن درس آموخته ایی كه پای خود را جای پای یاران حسین ابن علی « ع» گذارده ام و شهادت من برای توافتخار و من این سعادت را مرهون تو میدانم كه از هنگامی كه حرف زدن و راه رفتن آموختم توسط تو به هیتهای مذهبی راه یافتم و درآنجا بود كه حسین علیه السلام را شناختم.

عزیزان من امكان دارد اتفاقی بیفتد كه جنازه من بدست شما نرسد آنگاه بیاد شهداء كربلا بیفتید و ناراحت نشوید و بروید بهشت زهرا «س» كه آنجا چونان من هزاران است . انسان یك بار بیشتر نمی میرد، چه بهتر است این مردن در راه الله باشد چنین انسانی هرگز خود را تنها و بی پناه و سرگردان و یا پوچ و بی ارزش نمی یابد ، بلكه به عكس خود را ذره ای بی انتها وابسته ابدیتی بی پایان و جاودانۀ به ، عظمتی با شكوه و به كمالی بی عنایت و ... و بی نهایت دوست داشتنی میابد و هرگز به نابودی مطلق كشیده نمی شود وحتی مرگ او در حقیقت آغاز دورۀ جدیدی از حیات است .

چشمانم را باز بگذارید تا كوردلان بدانند كه كوركورانه به این راه نرفتم ، دستانم را بیرون بگذارید تا راحت طلبان و دنیا پرستان ببینند كه چیزی با خود به آن دنیا نمی برم ، مشتانم راگره كنید تا ملحدان و منافقان بدانند كه حتی جسم بی جانم نیز نخواهد گذاشت حتی لحظه ای آرامش بخود ببینند.

«« خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار الهی آمین یا رب العالمین »»

با امید فتح كربلا و قدس عزیز انشاءالله

بنده كوچك خدا سعید حشمی كلهر
طبقه بندی: دلنوشته ها،  حرفهای تنهایی، 
نوشته شده در تاریخ جمعه 19 فروردین 1390 توسط راه فردا
تمامی حقوق مطالب برای :: یادواره شهیدان همیشه زنده :: مالک :: محفوظ می باشد